Forum'ların Yeni Starı [ Forum Star Yep Yen PaylasIm Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Serkan Balci sözlesme üzaltildi!!!!!!!!!!!

YazarMesaj
Ayhanci_zeyno
Yeni Üye
Yeni Üye
Ayhanci_zeyno

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 94
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/06/09
Rep Rep : 16
Puan Puan : 260

Serkan Balci sözlesme üzaltildi!!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: Serkan Balci sözlesme üzaltildi!!!!!!!!!!!   Serkan Balci sözlesme üzaltildi!!!!!!!!!!! EmptyC.tesi Haz. 27, 2009 7:16 pm

Başarılı oyuncumuz Serkan Balcı’nın sözleşmesi iki yıl uzatıldı.

Genel Sekreterimiz Hasan Yener’in katılımıyla gerçekleştirilen imza töreniyle Serkan Balcı kendisini iki yıl daha Trabzonspor’a bağlayan imzayı attı.

İmza töreninde konuşan Genel Sekreterimiz Hasan Yener, Serkan’ın Haziran ayı içerisinde attığı ikinci imza olduğunu hatırlatarak, “Serkan daha önce mutlu bir yaşama başlamak için evlilik imzası atmıştı. Şimdi de Trabzonspor’daki başarılarını arttırarak devam ettirmek için bir imza daha attı. Serkan kişiliğiyle, mücadelesi ve savaşçı futbol tarzıyla taraftarımızın da beğendiği bir kardeşimiz. Kendisine ailevi yaşamında mutluluklar diliyorum, Trabzonspor’da ise başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

Serkan ise bu imzanın kendisi için mutluluk verici olduğunu belirterek, “Camiamıza ve taraftarımıza bana göstermiş oldukları yakınlık nedeniyle teşekkür ediyorum. Geçen sezon ligi üçüncü sırada tamamlarken Şampiyonlar Ligi’ni kaçırdık. Yeni sezonun farklı olacağına inanıyorum. İyi bir takımımız var. Bunu bu sezon kanıtlayacağız. Trabzonspor’da kaldığım için mutlu ve huzurluyum” diye konuştu.

Serkan Balci sözlesme üzaltildi!!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası