Forum'ların Yeni Starı [ Forum Star Yep Yen PaylasIm Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Evet sevdiginiz icin ne yaparsiniz!!!!!!!!!!!!!!

3 posters
YazarMesaj
Ayhanci_zeyno
Yeni Üye
Yeni Üye
Ayhanci_zeyno

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 94
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/06/09
Rep Rep : 16
Puan Puan : 260

Evet sevdiginiz icin ne yaparsiniz!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: Evet sevdiginiz icin ne yaparsiniz!!!!!!!!!!!!!!   Evet sevdiginiz icin ne yaparsiniz!!!!!!!!!!!!!! EmptyPtsi Haz. 29, 2009 2:16 pm

ben herseyi yaparim canimi veririm ügrüna ölürüm cunku ben onsuz zaten ölüyüm
kolo44
Moderatör
Moderatör
kolo44

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 64
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/06/09
Rep Rep : 1
Puan Puan : 121

MesajKonu: Geri: Evet sevdiginiz icin ne yaparsiniz!!!!!!!!!!!!!!   Evet sevdiginiz icin ne yaparsiniz!!!!!!!!!!!!!! EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 3:38 pm

Valla Zeyno Kardeşimm Öncelikle Çok Seweblirsin o kişiyi Yalnız Kimse Kimse İ;çin Ölmez Yani Ben Kimse İçin Ölmem Yine De Senin Fikrine Saygı Duyarımm

Hiç Bir Zaman Taviz Vermeyin Arkadaşlar Hem ErlKek Hem Bayan Arkadaşlara Söylüyorum Herzaman İlişkilerinizde Bi Ölçü Bir Sınır Olsun Olmaz İse Ztn Yüz Göz Oldunuz Gitti Demektir ve İstenilen Herşeyden Fedalkarlık Yaparsanız Çabuk Unutulursunuzz Ne Demişler Erkek Samimiyet TEz Ayrılık yani onun gibi bişey söylemişler

Ne Olursa Olsun Karşıdakine yeteri Kadar Değer Verelim Daha Fazlasını Deil Sonra Bizi Bırakıp Gittiğinde Kahroluyoruzz Dimi Ama....
Ne Gururumuzu Ne onurumuzu Ne De şerefimizi Bu Yolda Harcamayalım Unutmayalım Ki Biz Onlart İçin Yaratılmadık Onlar Olmasa Da Biz aşarızz Biri Gider Biri Gelir Hep De Öyle Olur Ztnn Hiç Bi Zaman SEWgili olup Da Ewlenen Ewlenip deBu yolla Mutlu Olan Bi Çift Görmedimm yinede Herkesin Kendi Kararı Tabikii

şimdi Sorunun Cvbını Vereyim :)

Sewdiğim İçin Zamanımı Verebilirim :)

Zaman Da Çok Önemli Ama Mecburen yanii
YunusEmre
Azimli Üye
YunusEmre

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 172
Yaş Yaş : 33
Nerden Nerden : !stanbul
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/06/09
Rep Rep : 6
Puan Puan : 438

MesajKonu: Geri: Evet sevdiginiz icin ne yaparsiniz!!!!!!!!!!!!!!   Evet sevdiginiz icin ne yaparsiniz!!!!!!!!!!!!!! EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 4:24 pm

bir ömrü paylaşıcağım kişiye vermem ne gerekiosa hakkını vererek ve ictenlikle veririm.sevmek ölmek değil onun için yaşamaktır bence sevmek aynı zamanda onun için ölmektir.Yani bir başkası için değil onun için yaşamaktan bahsediorum.Eğer ben sadece onun için yaşıyorsam bir başkası için ölmüşüm demektir.Sevmek öle basit bir kavram değil bence herşey yerine göre kararınca yapılmalı.Gerektiği yerde illaki aşırıya kaçılmalıdır.Sonuçta onunla ortak bir şeye sahipsiniz....
kolo44
Moderatör
Moderatör
kolo44

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 64
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/06/09
Rep Rep : 1
Puan Puan : 121

MesajKonu: Geri: Evet sevdiginiz icin ne yaparsiniz!!!!!!!!!!!!!!   Evet sevdiginiz icin ne yaparsiniz!!!!!!!!!!!!!! EmptyÇarş. Tem. 01, 2009 5:18 pm

ama bu konuda sewdiğiniz için ne veriridiniz dio her sewdiğimizle dünya ewine girmek nasip oluyormu bi de o konu var tabi bunu da düşünmek gerekiyo =)

ama bunun dışında dediklerine katılıyorum =)

Evet sevdiginiz icin ne yaparsiniz!!!!!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En sevdiginiz Renk!!!!!!!!!!!!!
» Burak Akcapinar - Kalbim Senin Icin Atar (2008 Live)