Forum'ların Yeni Starı [ Forum Star Yep Yen PaylasIm Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'Arda'yı satmayacağız'

2 posters
YazarMesaj
FerDim
'Arda'yı satmayacağız' Yagmur13
FerDim

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 110
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : İstanbul
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/06/09
Rep Rep : 0
Puan Puan : 283

'Arda'yı satmayacağız' Empty
MesajKonu: 'Arda'yı satmayacağız'   'Arda'yı satmayacağız' EmptyÇarş. Haz. 24, 2009 11:13 pm

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Adnan Polat'a Arda için 15 milyon Euro peşin para teklif etti spor dünyası karıştı. Kanal D Ana Habere bağlanarak Mehmet Ali Birand'ın sorularını yanıtlayan Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Arda polemiğine son noktayı koydu.
İşte Adnan Polat'ın o açıklaması:
"Bizim için konu o akşam kapandı. Ben Sayın başkana Arda'yı satmayacağımızı, Arda'nın da Türkiye'de başka takımda oynamasının sözkonusu olmadığını ifade etmiştim. Bana göre o akşam bu konu kapanmıştı. Ama basında büyük yer aldı. Ben bunu şu şekilde bitirmek istiyorum: Arda'nın Galatasaray'da daha bir süre hizmet edeceğini ve bundan sonra da bir yere gitmek istiyorsa yine benim belirleyeceğim yurtdışında bir kulübe gitmesi konusunda Arda'yla da mutabakata vardık. Onun kariyer planlamasını ben yapacağım. Arda bizim sembol futbolcumuz. Galatasaray'ın ruhudur Arda, ruh da parayla satın alınmaz. Onun için Aziz başkana teklifi için ben teşekkür etmek istiyorum. Ama şu anda Galatasaray'ın satılık bir futbolcusu yok. Sürprizlerimiz olacak ama daha transfer mevsiminin başındayız. Herkes de acele ediyor. Biz bir zaman planı içinde transferlerimizi yapacağız. İhtiyacımız olan bir iki futbolcu var. Onların transferlerini de yaptıktan sonra transferi kapatacağız. Galatasaray takımında da çok fazla oyuncuya da ihtiyaç yok. Şu anda da zaten üç dört ayrı ülkede görüşmelerini sürdürüyor."
https://forumstar.forum.st
kolo44
Moderatör
Moderatör
kolo44

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 64
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/06/09
Rep Rep : 1
Puan Puan : 121

'Arda'yı satmayacağız' Empty
MesajKonu: Geri: 'Arda'yı satmayacağız'   'Arda'yı satmayacağız' EmptyPaz Tem. 05, 2009 9:18 am

konu başlığı gzlmiş saol ferdi paylaşm için

'Arda'yı satmayacağız'
1 sayfadaki 1 sayfası