Forum'ların Yeni Starı [ Forum Star Yep Yen PaylasIm Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sıra Sercan'da

YazarMesaj
FerDim
Sıra Sercan'da Yagmur13
FerDim

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 110
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : İstanbul
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/06/09
Rep Rep : 0
Puan Puan : 283

Sıra Sercan'da Empty
MesajKonu: Sıra Sercan'da   Sıra Sercan'da EmptyPerş. Haz. 25, 2009 6:57 am

Bursa yönetimi ile golcü oyuncunun transferinde büyük ölçüde anlaşan Fener'in, birkaç gün içinde düzenleyeceği imza töreniyle şov yapması bekleniyor.

Transferin hareketli kulübü Fenerbahçe, bombaları bir bir patlatmayı sürdürüyor. Bursaspor yönetimi ile golcü oyuncu Sercan konusunda büyük ölçüde anlaşmaya varan sarı-lacivertli yönetim, imza için geri sayıma başladı. Yeşil-beyazlı kulüp ile son pürüzleri halletmek üzere olan Fenerbahçe, birkaç gün içinde yıldız oyuncuya imza attırmayı planlıyor.

Sarı-lacivertliler imza töreninde bu sezon diğer oyuncularda olduğu gibi Sercan Yıldırım için de özel bir gün belirleyecek.

Heyecan dorukta
İlk olarak Fenercell'den yıldız oyuncunun transferini duyuracak olan Fenerbahçe yönetimi, daha sonra imza törenini yine gösterişli şekilde yaparak, yeni bir şovla daha taraftarının önüne çıkmayı planlıyor. İki kulübün resmen anlaşmasını bekleyen Sercan Yıldırım cephesinde ise büyük heyecan yaşandığı öğrenildi. İngilizlerin de peşinde olduğu 19 yaşındaki golcü oyuncu bu sezon Bursaspor formasıyla 30 lig karşılaşmasında 11 gol kaydetmişti.
https://forumstar.forum.st

Sıra Sercan'da
1 sayfadaki 1 sayfası