Forum'ların Yeni Starı [ Forum Star Yep Yen PaylasIm Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tecrübe konuşacak

YazarMesaj
FerDim
Tecrübe konuşacak Yagmur13
FerDim

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 110
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : İstanbul
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/06/09
Rep Rep : 0
Puan Puan : 283

Tecrübe konuşacak Empty
MesajKonu: Tecrübe konuşacak   Tecrübe konuşacak EmptyPerş. Haz. 25, 2009 6:59 am

Sarı-lacivertli takımda kalıcı olmak için çok çalışacağını belirten Bekir İrtegün, "Şansımı iyi kullanacağım. Başarısız olma korkum yok" dedi.

F.Bahçe, yeni transfer stoper Bekir İrtegün ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Son olarak Gaziantep forması giyen Bekir, Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü Salonu'nda, kendisini sarı-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı. Geçen sezonlarda Anadolu takımlarındaki performanslarıyla ön plana çıkıp, F.Bahçe'ye geldikten sonra bekleneni veremeyen

futbolcular bulunduğu ifade edilerek, hedefleri sorulan Bekir, "Korkmuyorum. Tecrübemi konuşturacağım ve kalıcı olacağım" dedi. Yeni transfer, "Çok çalışmam ve şansları iyi değerlendirmem gerektiğini düşünüyorum" diyerek sözlerini tamamladı.
https://forumstar.forum.st

Tecrübe konuşacak
1 sayfadaki 1 sayfası